Rochellin deníček 1-Nová studentka

11. června 2012 v 18:13 | Rochelle |  Rochilin deníček
Rochelle se vzbudila a zístila že dneska je ten den D, kdy musí jít do nové školy, mezi nové lidi, novou třídu, a novou třídní.
Byla s toho trochu na nic, ještě rodičům říkala že tam nechce jít, ale oni si stáli za své: "Ale dcerunko, jako správný vzdělaný chrdlič musíš chodit do školy." Jak je přemlouvala ani tak to nešlo. Bylo přesně 12 hodin v noci a Rochelle letěla do školy. Když zíjstlila kolik předmětů se bude učit, s chutí se odebrala do města. Nešla tam proto že by něják extra chtěla učebnice, ale protože, dneska byla veliká výprodej a ona si to nemůže nechat ujít. I přes zákaz rodičů si Rochelle šla nakoupit nové šaty místo nového učení. Ale byl tu malí háček, z šatů si učivo nevyčteš. Rochelle šla tedy do školy, a hned u dveří stála Frankie a hned se jí představuje: "Ahoj jsem Frankie, vítej na Monster High"! Rochelle se na ni pousmála a šla do třídy. Cestu ji však skřížila Cleo de nile, a hned na ni: "Tady jsem královnou já, tak mě uctívej!" Rochelle jen řekla:"Promiň možná jindy, teď zvoní. Rochelle už konečně odletěla do třídy. Hned jak vešla, vykřikl na ní Pan Lou Zarr: "Deš pozdě! Ale tebe jsem tu nikdy neviděl, kdo si? Nespletla jsi si třídu?" "Né já jsem Rochelle Goyle, jsem nová studenka na Monster High. "
"Aha, tak si sedni třeba za Frankie Steinovou." "Vytáhněte si učebrice, pokračujeme! " Rochelle si udiveně sedla za Frankie. Frankie hned na ni vyhrkla:" Ahoj, teď bereme hodiny nemrtvých jazyků, vytáhni si učebnici." Rochelle jen řekla: "Víš, já, jaksi nemám učebnici. " Frankie jí řekla že ji pujčí. Vedle Frankie seděla Draculaura, a Clawdeen. "Ahoj, já sem Clawdeen, a já Draculaura. " Obě se představily. Rochelle jen řekla: "Ahoj, já jsem Rochelle. "

Pokračování příště

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 draculaora 2 draculaora 2 | 13. listopadu 2012 v 16:41 | Reagovat

waw!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama